Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Potřetí a naposledy.
PříspěvekNapsal: pon 29. črc 2019 0:36:56 
Potřetí a naposledy. Neslyším nic, než chladná technická vysvětlení. Po pěti letech znovu narážím na sharpa technokrata. Nešlo ani tak o škody na projektu Augusta Victoria, ironicky tak podobného předchozímu projektu, ani desítky hodin ztracené práce. Šlo o to, že Sharp se zpočátku ANI NEOMLUVIL. Prostě deal with it. Sharpnet je jako past, která naláká hráče, a pak ho opakovaně zklame, znovu a znovu. Čím víc to chceš hrát, tím větší kámen ti spadne na hlavu. Nikdy jsem nežádal o updaty, addony, nic z toho. Sharp vybudoval neudržitelný moloch, který se hroutí pod vlastní vahou. Experiment, který jsme kritizovali už před mnoha lety. Hráli jsme tu hlavně kvůli lidem.

Takže deal with it. Za jiných okolností bych ti Sharpe poděkoval a rozloučil se, ale tvoje chování si zaslouží odezvu. Vždycky jsem považoval pomstu za legitimní nástroj uspokojení. Doufám, že budeš mít o čem přemejšlet, až budeš zametat svůj dvorek. Teď jsme si vyrovnaní. Třeba si procvičíš obnovování záloh.

Všem ostatním díky za společné chvíle s minecraftem a doufám, že se setkáme i mimo server.

Profil  Offline

Předmět příspěvku: Re: Potřetí a naposledy.
PříspěvekNapsal: pon 29. črc 2019 8:10:37 
No vida, přidal jsem ti dost práce? Tak v tom případě trefa do černého. Věř mi, že mi to za to stálo, a strašně jsem si to užíval. Pustil jsem si k těm nádhernejm explozím Straussův valčík "Na krásném modrém Dunaji" :)

Šel jsem konkrétně po tvejch stavbách nebo některejch z nejstarších svejch staveb v centru mapy. Kdyby to šlo, vyhodil bych do povětří především staroměstskou radnici. Stvořitel dal, stvořitel vzal... však to dobře znáš.

A doufám, že vevnitř, pod tou tvojí robotickou slupkou jsem tě náležitě nasral. To abys věděl, jaký to je, frustrovaně chodit po ruinách své práce. Znovu a znovu. Strašná švanda, že? Už mě nebaví poslouchat tvoje nezastavitelný, pro mě už dávno nepřesvědčivý technokratický kecy o tom, proč jsi neměl na vybranou. Tohle už za ty roky dobře znám - třikrát zrazená důvěra v tvoje adminství a především lidskost - to už stačí. Hra je totiž především o hráčích, ne o tý hře samotný. To jsi za celou dobu snad ani náznakem nepochopil. Proto jsem usoudil, že nemá cenu tě třeba seřvat do mikrofonu, aby ses konečně probral. Nemá to cenu, protože jsi takovej. Proto volím chladnou satisfakci na tvejch stavbách a budu se těšit z pocitu, že jsi zažil aspoň trochu tý frustrace, jako já :)

Číža out.

Profil  Offline

Předmět příspěvku: Re: Potřetí a naposledy.
PříspěvekNapsal: úte 30. črc 2019 16:56:03 
Administrátor
A lagovalo to když jsi bombardoval.. Nebo se zlepšil server výkonu?

Profil  Offline